Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało autorskie oprogramowanie, które jest jasne w użytku i równocześnie pełne przydatnych opcji. Wszystko dlatego, aby zagwarantować naszym partnerom i ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie e-sklepu na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do narzędzi dopasowanych do różnych potrzeb osób, chcących sprzedawać w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz przesyłek, w tym do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – bez potrzeby zawierania umów z firmami, zajmującymi się dostarczaniem paczek. To integracje z platformami sprzedażowymi, systemami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami cen, a jest to zaledwie fragment świadczonych przez nas rozwiązań.

Z zebranych przez nas informacji wynika, że wykorzystywanie przygotowanych przez naszych specjalistów rozwiązań daje firmie możliwość zaoszczędzenia kilka godzin pracy dziennie. Eksperci Shopelo.pl regularnie pracują nad aktualizacjami, abyś jako sprzedawca mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując jednocześnie jak najwięcej czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci dobrać właściwy plan, przystosowany do Twoich potrzeb. Dodatkowo masz możliwość przetestowania naszej platformy za darmo przez 14 dni. Zobacz, że używanie jej jest faktycznie proste i rozpocznij działalność sprzedażową w Internecie razem z nami.

Zakładając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, jeśli jesteś pasjonatem czegoś oraz pragniesz połączyć hobby z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To znakomite rozwiązanie, jeżeli chcesz zacząć dorabiać do wynagrodzenia, ale także przetestować koncepcję na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie odebrany przez klientów. Otwórz sklep internetowy na Shopelo.pl i dołącz do firm, które już nam zaufały. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, aby uzyskać więcej informacji.